úzký profil
úzký profil
oprava bagru oprava nákladních automobilů oprava nákladních automobilů oprava nákladních automobilů oprava nákladních automobilů oprava motoru oprava nákladních automobilů oprava nákladních automobilů oprava nákladních automobilů

Opravy a servis nákladních automobilů, kamionů a tahačů, přívěsů a návěsů

Naše společnost Vám nabízí komplexní služby, co se týče oprav nákladních vozidel, návěsů, přívěsů, a osobních vozidel. Nabízíme servis pro všechny typy automobilů jako jsou Mercedes, VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO, MAN, RENAULT...

Náš servis disponuje mechaniky, kteří jsou vyškoleni na opravy nákladních aut a systémů WABCO a také náprav SAF. Mechanici jsou stále zdokonalování a školeni, aby své zkušenosti mohli využít v praxi, a tak profesionálně provést jakoukoliv opravu na vašem vozidle.
Náš servis je vybaven kompletní diagnostikou pro všechny typy nákladních vozidel, návěsů, přívěsů a osobních vozidel.

Zajišťujeme komplexní opravy nákladních aut přes výměny olejů a jednoduché mechanické práce, až po diagnostiku a opravy složitých poruch na vašich nákladních autech a návěsech.

Disponujeme vlastní novou zrekonstruovanou halou, ve které opravujeme výlučně návěsy a přívěsy a nákladní vozidla a běžné opravy a diagnostiku závad nákladních vozidlech, vleků a návěsů.

Opravy a generální opravy - zajistíme

- opravy motorů
- opravy převodovek
- opravy náprav
- opravy brzdných systémů
- výměny olejů a filtračních komponent (používáme olej SHELL, TOTAL)
- výměny čelních skel
- běžné mechanické a klempířské práce na nákladních autech
- svařujeme hliníkové návěsy a ocelové části
- servis, opravy a seřízení systémů ABS, EBS – WABCO a HALDEX
- k těmto systémům vlastníme diagnostické zařízení

Dále provádíme servis a opravu elektronických pérovacích systémů ECAS a TCE
Dále vlastníme pneuservis a provádíme opravy pneumatik pro nákladní vozidla plnění a opravy klimatizací pro nákladní vozidla.

Opravy a servis nákladních automobilů, kamionů a tahačů

Opravujeme podvozkové díly jako jsou ramena, čepy, silenbloky, táhla řízení, stabilizátory, brzdové kotouče, brzdové destičky, brzdové hadice, brzdiče, třmeny, bubny, tlumiče, pružiny, dorazy, prachovky a další.

Opravujeme turba, rozvody, řemeny, kladky, napínáky, spojky, chladiče, EGR ventil, vstřiky, všechna těsnění, klapky, svíčky, žhaviče, intercoolery, baterie atd.

Provozujeme a zajišťujeme klempířské práce a provádíme lakovaní karoserii nákladních aut
Pro poškozené nákladní auto dorazíme a odtáhneme ho do našeho servisu.
Před každou opravou vám vytvoříme cenovou nabídku z originálních dílu nebo dílu z druhovýroby.
Spolupracujeme s mnoha dodavateli, díky tomu můžeme zajistit velmi rozsáhlou škálu výrobců originálních dílů a jejich kvalitních náhrad.

Opravy a komplexní servis každé nákladního auta

Naše dlouhodobá přítomnost na trhu, od roku 1993 a vyškoleni zaměstnanci a profesionální vybavení, umožňuje komplexní servis každé vozidlo, protože v naší práci jsme se zaměřili na moderní nákladní auta, ale také dokážeme opravit a vrátit původní vzhled nákladním autům na které, už řady naších řidičů zapomněly.

Ušetřete čas s námi, najdete to, co potřebujete na místě.

Komplexně u nás vyřešíte vše, nahradíme vám poškozené sklo, postaráme se o vaši klimatizaci aby vám v nákladním autě bylo příjemně na dlouhých cestách.