úzký profil
úzký profil

Kontakt pro poptávku náhradních dílů

e-mail: servis-bagru@seznam.cz

hydraulika hydraulika hydraulika hydraulika pneumatiky pásy bagru

Náhradní díly pro opravy bagrů a stavební techniky

Specializujeme se na náhradní díly pro bagry, nakladače, válce a jiné stavební stroje. Jsme schopni nabídnout široký sortiment náhradních dílů a spotřebního materiálu pro smykem řízené nakladače a bagry.

Kromě motorových části vám můžeme nabídnout, hydraulická čerpadla, palivová čerpadla, hydraulické rozvaděče, zámky, těsnění, elektrické součástky, elektronické součástky, filtry, koncové převody, pásy, hydromotory a další díly.

Repasované díly a výměny částí dílů

Náš výměnný systém vám dává možnost nákupu repasovaného dílu stroje, který je velice kvalitní a má dlouhou životnost a je srovnatelný s novou originální součástkou. Záruka na těchto dílech je 12 měsíců nebo odpovídající počet MTH a ceny jsou velmi atraktivní.

Repasované díly jsou stále aktualizované tak, aby vyhovovaly nejnovějším stavebním strojům. Používáme pro tento účel neustále aktualizovanou databázi s přihlédnutím k technické inovace stavebních strojů. Repasované díly, které nabízíme k prodeji splňují všechny certifikáty. Tím je zajištěna jejich spolehlivost a dlouhá životnost.

Pneumatiky a disky

Naše nabídka zahrnuje průmyslové pneumatiky pro stroje ve stavebnictví, zemědělské pneumatiky stejně jako kola v různých velikostí a typů. Nabízíme Vám pneumatiky ve velikostech od 14 do 85‘ v nejpopulárnějších velikostech pro rýpadla, nakladače - 12,5x18; 16,9x28; Výrobci 18,4x26 SEHA, jako je Goodyear a Michelin.

Oleje a maziva

Nabízíme širokou škálu a velký vyber olejů, kapalin a maziv umožní vybrat si konkrétní produkt pro vaše potřeby. Nabízíme Vám také originální oleje Caterpillar a JCB, stejně jako jejich protějšky, které splňují vysoké standardy uložené výrobci těchto strojů, jako Caterpillar, JCB, Case, Komatsu, Volvo… Nabídka obsahuje oleje v obalech od 5L pro 200L, v závislosti na vašich potřebách.

Filtry

Stejně jako nabízíme originální filtry, tak vám dokážeme nabídnout protějšky v každé cenové relaci, které vám umožňují nabídnout přijatelnou cenu a vysokou kvalitu přesně kterou hledáte. Nabízíme všechny značky filtru jako Caterpillar, JCB, Volvo, Donaldson, WIX, Baldwin...

Náhradní díly pro opravy bagrů a stavební techniku

- hydraulická čerpadla
- hydraulické válce
- těsnění
- filtry
- ventily do potrubí
- hydromotory
- hydraulické agregáty
- hydraulické rozvaděče
- připojovací bloky
- konektory
- hladinoměry
- spojky a příslušenství
- akumulátory
- chladiče
- zatloukací zátky
- lopaty hloubkové
- naklápěcí hydraulická bourací kladiva
- těsniva hydraulických válců, pístnic
- brzdy
- převodovky
- nápravy přední, zadní
- pouzdra, čepy
- kluzné podložky
- filtry a oleje
- díly kabin
- skla, plasty, kliky
- tlumiče dveří a oken
- oškrty na hydraulická bourací kladiva

Hydraulická čerpadla

Dodáváme hydraulická čerpadla na traktorové bagry, minibagry a minirypadla a další stavební stroje od předních světových výrobců.
REXROTH, LINDE, VICKERS, CASSAPA, BOSCH, KAWASAKI, DANFOS, ARKER, DAIKIN, UCHIDA, EATON a jiné

Pásy, hnací ozubená kola, napínáky, kladky, rolky, pružiny

- pásy
- rolky
- ozubená hnací kola
- napínací kola
- pružiny
- kladky
- napínací zařízení