úzký profil
úzký profil
bagr nakladac buldozer bagr

Generální opravy bagrů a stavebních strojů

Našim posláním je udržovat bagry, stavební stroje a zařízení v perfektním technickém stavu. Díky nejvyspělejším metodám a proškoleným mechanikům, kteří si neustále zvyšují svou odbornost na technických školeních, Vám můžeme nabídnout profesionální servisní služby a dokázat, že lze opravit vše.

Hodnotu stroje zvyšuje jeho prokazatelná servisní historie

Umíme Vám zajistit:
- Servis a opravy s výjezdem do terénu našimi servisními auty.

- Běžné opravy v dílenských prostorách naší společnosti nebo u zákazníka.

- Generální opravy bagrů stavebních a zemědělských strojů v našich dílenských prostorách.

- Generální opravy motoru hydraulických čerpadel a servořízení.

- Opravy hydraulických čerpadel bagrů a stavebních strojů (kompletní generální opravy) opravy hydraulických rozvaděčů, kde nejen přetěsňujeme systém, ale také vyměníme těsnění a potřebné části rozvaděče.

- Všechny systémy se před samotným rozebráním otestují na moderní diagnostice.

Realizace opravy bagrů a stavebních strojů

Opravy bagrů a stavebních strojů realizujeme v co nejkratších termínech i s dodávkami náhradních dílů, které vám můžeme nabídnout jak od oficiálních výrobců náhradních dílů (Komatsu, Liebherr, JCB, CAT, Caterpillar, Hitaschi, Bell, Takeuchi, Deere, Volvo, Hyundai) tak od dodavatelů kompatibilních dílů a záměnných dílů z druhovýroby v té nejvyšší kvalitě.
Všechna opravovaná čerpadla, motory, hydraulické rozvaděče jsou testovány na testovací stolici.
Provádíme také generální opravy výložníků a podkopových ramen bagrů či stavebních strojů.

Opravy tohoto charakteru ve většině případů můžeme řešit výjezdem k zákazníkovi, ale opravy tohoto typu jsou jen prozatímní, zákazníkovi dovolí dokončit zakázku.
Následně si díl dle dohody odvezeme do dílny, kde provedeme kompletní generální opravu dílu bagru či stavebního stroje. Opotřebené výložníky, čepy, vložky, zaměníme za nové díly požadované kvality.
Díly k renovaci kluzných otvorů na výložník a podkopová ramena bagrů a stavebních strojů opravujeme za pomocí přenosného odvrtávacího zařízení.

Opravy hydraulických rozvodů bagrů a stavebních strojů

Provádíme opravy hydraulických válců, pístů a pístnic různých rozměrů tlaku.
Hydraulické válce přetěsňujeme výměnou těsnění popřípadě výměnou pístu, výměnou hydraulického oka pístu.
Při této opravě hydraulických válců bagru či stavebního stroje dokážeme dle přání změnit průměr navařeného pístního oka za jiný průměr a dodat patřičné vložky, čepy.
Po opravě každý hydraulický válec je před odesláním zákazníkovi otestován na tlakové stolici, kde se zjišťuje jeho tlak a případně kontrola těsnosti.
Dále zajistíme montáž přídavných hydraulických okruhů, které dokážeme navrhnout. Jde především o hydraulická kladiva a hydraulické nůžky, hydraulické drapáky, sortýrovací kleště.
Na všechny námi nabízené zařízení zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Opravy lžic a lopat pro bagry, rýpadla, nakladače, buldozery a grejdry

V rámci nabízených oprav nabízíme i opravy lžic a lopat bagrů, rýpadel, nakladačů, radlic buldozerů, či grejdrů. Lžíce, lopaty a radlice jsou vytvořené ze speciálních pevných materiálů.
Časem ale stejně podléhají otěru, různým deformacím a nezřídka i větším mechanickým poškozením, která neumožňují další provoz bagru, rýpadla, buldozeru, grejdru či nakladače.
V tomto případě jsme schopni opravit, svařit, navařit, zpevnit poškozenou lžíci, radlici nebo lopatu. Pro opravu používáme speciální techniku pro navařování nebo svařování.

Služby a diagnostika

Naše firma poskytuje kompletní služby od výměn olejů, servisních služeb na stavbách až po generální opravy stavebních bagrů a diagnostiky nejmodernější diagnostickými zařízeními pro všechny značky stavebních strojů.